моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Послуги

1. Проектно-дизайнерська робота
2. Фарбування
3. Доставка
4. Встановлення
5. Обслуговування

 

Лакофарбове покриття

, VS-Plast, Unifer, Teknos, ZIP-guard (антикорозійна), Eskaro, Vasko.  Порошкове напилення (грунт, порошок, лак) . Патинування (бронза, срібло, золото, медь, зелень, біла паніна), а також хімічне патинування латунних та бронзових виробів. Покриття лаками нададуть виробам "фабричний" вигляд і більш тривалий термін експлуатації нанесених основних фарб та патині.


Доставка

Доставка нашої продукції організується такими способами:
 

  • - транспортом покупця;

  • - транспортом продавця за рахунок покупця;

  • - контейнерами;

  • - автотрейдинг;

  • - авіа;

  • - поштово-багажним відправленням;

 

Установка

Отже, ви вже майже ухвалили рішення. Ще одне зауваження. Це дуже важливо! Можливо, ви сумніваєтеся, що надто пізно виконуєте замовлення? Ваш котедж вже готовий та оброблений, а встановлення кованих деталей може зашкодити його. Обґрунтовані побоювання. Проте, весь час свого існування наша компанія приділяла особливу увагу технології настановних робіт.
Ми готові встановити свої вироби, будь то окремі куті грати або ціла композиція з металу, на будь-якому етапі будівництва. Ми зробимо це кваліфіковано та елегантно, в жодному разі не пошкодивши вже завершену обробку. З іншого боку, можна зробити установку заздалегідь, причому так, що кований виріб не заважатиме подальшим оздоблювальним роботам. Кування ідеальний варіант.

 

 

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту