моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Хвіртки: з домофоном і без


Ви вже визначилися з кованими воротами. Трохи вимальовується орнамент огорожі, а ось із хвірткою…

Не поспішайте. Хвіртка користуються набагато частіше, ніж воротами. Через ворота гостей до будинку не заведеш, отже тут є над чим подумати.

Кована хвіртка, як правило, служить зв'язуючою ланкою між воротами і кованим парканом, поєднуючи в собі ковані елементи воріт, доповнені ажурним або геометричним орнаментом паркану. Політ Вашої фантазії, на прикрасу кованої хвіртки, може бути обмежений лише різницею у смаках із членами сім'ї.

Якщо Ви будуєте родовий будинок, де збиратиметься вся Ваша родина, то на хвіртці цікаво виглядатиме кований герб або абревіатура. Окрасою кованої хвіртки може бути кована поштова скринька. Декоративний ліхтар прикріплений до арки над хвірткою (фото 013) допоможе розглянути гостей у темний час доби, а також висвітлить замкову щілину, в яку легко ви вставите ключ. Очікуваний портрет Вашого четвероного друга делікатно попередить собаки, що входять про наявність у будинку.

Щоб приховати приватне життя від сторонніх цікавих поглядів, зсередини кована хвіртка зашивається деревом, металевим листом або полікарбонатом.

Для зручності користування ковані хвіртки можуть бути додатково оснащені електричними замком, дзвінком та домофоном.

Ковані хвіртки мають ряд особливостей і переваг. Вони надійні, практично не ламаються. Виготовлені на замовлення хвіртки, можуть мати нестандартні розміри та конфігурацію. Краса художнього кування практично не потребує додаткового догляду, радуючи свого власника довгі роки.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих хвірток Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані огорожі, ковані грати на вікна, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.

Ковані хвіртки

Кована хвіртка є дуже витонченим та оригінальним видом художнього кування. Як правило, цей виріб може надати краси, оригінальності, а також солідності як садовому пейзажу, так і зовнішньому вигляду будинку.

Варто відзначити, що зовнішній вигляд кованої хвіртки багато в чому залежатиме від стилю огорожі та воріт. Саме з цієї причини, коли Ви вибиратимете такий виріб, як хвіртка кована, необхідно приділити свою увагу огорожі цілком.

Дуже красиво виглядають ковані хвіртки, які виконуються у романтичному стилі. Як правило, в таких хвіртках є легкі, шляхетні лінії. Крім цього, на них можуть також розміщуватися зображення кованих звірів. Професійні майстри дуже майстерно вписують звірів у сюжет, і завдяки цьому з хвіртки виходить справжній шедевр. Особливо якщо ці персонажі виконані способом карбування.

Якщо Ви віддаєте перевагу кованим хвірткам Київ у стилі класицизму, то варто відзначити, що вони мають простоту композиції і, звичайно ж, у них присутня певна суворість. Як правило, такі ковані хвіртки мають малюнок, що складається з міцних прямих лозин. Як орнамент досить часто виступають геометричні фігури. Кованій хвіртці даного стилю витонченості можуть надати витончені листя та квіти, що мають чіткі лінії.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються хвіртки ковані Київ, які виконуються у барвистому російському стилі. На таких хвіртках зображуються квіти, прикрашені довгастими стеблами, на яких є листя.

Незважаючи на те, якому стилю кованої хвіртки Ви віддасте перевагу, її основні функції все одно залишаться незмінними.

Ковані хвіртки мають велику популярність не тільки тому, що вони дуже красиві та міцні, а ще й з тієї причини, що вони просто ідеально поєднуються практично з усіма видами огорож. Завдяки сучасним технологіям виготовлення ковані хвіртки мають дуже великий термін служби і при цьому не втрачають свого зовнішнього вигляду.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту