моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ковані двері


Пішло минулий час залізних дверей, оббитих дермантином. Люди заможні, прагнуть зробити вхід у свій будинок не лише міцним і надійним, але й красивим, щоб гідно виглядати в очах своїх друзів та оточуючих. Ковані вхідні двері якнайкраще підходять для цієї мети. Вони прикрасять вхід до Вашої оселі та розкажуть про смак і характер власника, будучи його своєрідною візитною карткою.

Ковані металеві двері практичні, довговічні та красиві. За допомогою кованого малюнка їх можна зробити легкими та ажурними або ж масивними та монументальними, але у будь-якому разі надійними. Ковані вхідні двері добре виглядають у поєднанні з кованими меблями в передпокої, такою як кована вішалка, кована лавка або диван, і з кутими ліхтарями та лавками зовні будинку.

Сфера застосування кованих дверей не обмежується прикрасою заміських будинків чи дач. Останнім часом їх використовують для перегородки довгих коридорів у багатоповерхових під'їздах міських будинків. Ковані двері добре підходять для оформлення інтер'єрів ресторанів, барів, винних льохів, нічних клубів, казино, театрів та представницьких установ. З кованими виробами поєднуються практично будь-які архітектурні стилі та рішення.

Ваш проект буде виключно індивідуальним і неповторним, що відповідатиме лише Вашому смаку та фантазії.


Ковані двері

У наш час ковані двері вважаються одним із найдивовижніших елементів інтер'єру будь-якого будинку. Як правило, такі двері поєднують у собі високоякісний метал та дуже тонку роботу. Завдяки цьому вони не можуть залишити байдужою жодну людину, навіть якщо це буде найдосвідченіший поціновувач усього прекрасного.

Статистика говорить про те, що велика кількість зламів дверей здійснюється за допомогою простого методу вибивання. Варто зауважити, що при даному способі злому надійність самого замку має не велике значення, важливіше в цьому випадку є міцність самих дверей. Як правило, у цій ситуації двері ковані мають очевидні переваги. Все це з тієї причини, що ковані двері навіть у думках знести з петель проблематично!

Окрім того, що кування дверей Київ забезпечує безпеку Вашого житла на високому рівні, такі двері також є чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру будинку. Вони зможуть надати Вашому інтер'єру особливого шарму, а також монументальності.

Завдяки тому, що співробітники нашої компанії мають високий професіоналізм і творчий підхід, наші двері ковані в Києві є дуже надійними. Крім цього вони відповідають усім необхідним стандартам не лише краси, а й безпеки.

Художнє кування дверей – це просто ідеальний варіант для тих людей, які цінують безпеку свого житла!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту