моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ліжка


Всі ліжка схожі один на одного. А Вам хочеться щось ексклюзивне, незабутнє, затишне, щоб було тільки Вашим. Але таке ліжко, на жаль, поки не знайшлося

Зробіть її самі, ковані, на замовлення. Втілить усі свої дизайнерські фантазії, вкладіть у її розробку частину своєї душі. Вам приємно буде засипати на ній увечері і радісно прокидатися вранці. Тому що в ній Ви відобразите усі Ваші фантазії та вимоги. Вона буде Вашою індивідуальною, особистою, не такою, як у всіх.

Всі знають, чи здогадуються, що ковані ліжка за своєю зносостійкістю не мають собі рівних. Вони довговічні, безшумні, надійні. Виготовляються ручним способом із екологічно чистого матеріалу. Спинки ліжка наповнюються геометричним, квітковим або рослинним орнаментом на будь-який смак та насиченістю. Вони можуть бути легкими, з тонкого металевого ажура, або плоскими дугоподібними смугами. Спинка ліжка, що знаходиться в ногах, може бути трохи нижчою, ніж у узголів'я. Задекорувавши спинку біля шкірою, тканиною або склом (вітраж, стрази, ф'юзинг) можна внести індивідуальність і неповторність у Ваше замовлення, поєднавши колір декору з внутрішнім оздобленням Вашої спальні

Для зручності користування, конструкцію ліжка можна замовити розбірною. Спинка біля узголів'я робиться, причому, на жорсткому кріпленні. Це не завдасть Вам проблем з її транспортуванням та встановленням у майбутньому. Наші конструктори особливо ретельно продумають жорсткість та міцність ліжкового каркасу, встановлять додаткові деталі для запобігання прогину та зсуву матраца; для регулювання висоти ніжок ліжка. Дизайнери, насичуючи спинки ліжка декоративними елементами, подбають про безпеку її використання, не допускаючи застосування деталей, за які можна зачепитися.

Деталі ліжка після ретельної обробки та ґрунтовки покриваються спеціальною зносостійкою фарбою. Зверху фарби можна нанести патину, що надає виробу вигляду благородного старіння. Колір фарби та патини підбирається під колір інтер'єру кімнати, в якій стоятиме Ваше ліжко.

Слід зазначити, що ковані ліжка гарні не лише у спальнях приватних власників, а й у номерах готелів, кемпінгів. У поєднанні з кованими тумбочками, туалетними столиками, пуфиками, банкетками виконаними в єдиному стилі і зі смаком забарвленими, вони надають неповторну індивідуальність і шарм приміщенню в якому вони знаходяться.

Ваша фантазія – наше втілення! Телефонуйте


Ковані ліжка

Ліжко вважається одним із найколоритніших предметів меблів у будь-якому інтер'єрі спальні. Коли людина вибирає ліжко, то вона робить це дуже ретельно і без будь-якого поспіху. Все це з тієї причини, що таким чином він піклується. Якщо Ви маєте бажання, придбайте для своєї спальні щось незвичайне і особливе, то в цьому випадку варто звернути свою увагу на ковані ліжка.

На сьогоднішній день ковані ліжка мають дуже широке поширення. І причин популярності цих виробів існує просто величезна кількість.

Однією з таких причин можна вважати те, що стандартні ліжка з дерева в наш час вважаються просто звичайним. Все це тому, що такі ліжка можна зустріти практично у кожній спальні. Саме з цієї причини велика кількість людей прагне чогось нового, свіжого та цікавого. Як правило, цим новим і можуть стати чудові в стилі ковані італійські ліжка.

Придбати сучасне коване ліжко можна з найрізноманітнішим зображенням. Але варто відзначити, що від складності цього зображення залежатиме і вартість кованого ліжка.

Коване ліжко найчастіше покривається спеціальним полімерним покриттям, дуже модним фарбуванням з використанням патини або вифарбовуванням технікою «кракелюр». Ці покриття здатні гарантувати всій родині високий комфорт.

Величезною перевагою кованих ліжок є те, що в порівнянні з традиційними дерев'яними ліжками вони є більш довговічними та дуже міцними.

Багато людей думають, що ліжко з кованою спинкою - це в наш час уже щось постійне і застигло, але насправді це далеко не так! Як правило, для створення кованого ліжка можуть використовуватися різні розробки художників, також у дані розробки можуть вносити всілякі побажання та ідеї самого замовника. Завдяки цьому ковані ліжка можуть задовольнити смак навіть найвишуканіших цінителів меблів.

У нас Ви зможете також замовити ковані дитячі ліжка. Всі ці шедеври створюють наші професійні та дуже талановиті співробітники, які насправді люблять свою справу!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту