моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ворота відкатні


Ковані ворота, відкатні. Відкриваються убік вздовж площини огорожі. Необхідною умовою встановлення кованих відкатних воріт є наявність вільної довжини огорожі.

Відкоти ковані ворота займають мінімум території ділянки. У відритому стані не створюють перешкоди зверху, тому що не мають порталу, а в закритому положенні ворота «висять» над поверхнею проїзду, оскільки є рамкою з консоллю. При такому режимі відкривання, ковані відкатні ворота не перегороджують бічне місце праворуч і ліворуч, що має місце у разі встановлення кованих розпашних воріт, і дозволяють заощаджувати простору двору.

Заїжджаючи на територію двору, Ви можете бути спокійні за свій автомобіль, не побоюючись, що його зашкодить стулка воріт, що рухається поривом вітру.

Завдяки тому, що площа поверхні біля кованих воріт відкатного типу в кілька разів менша, ніж у кованих воріт розпашного типу в зимову пору року Вам не треба буде розчищати від снігу велику територію, щоб відкрити ворота. Автоматика, встановлена ​​на ковані ворота відкатного типу, зробить всю роботу з відкриття та закриття воріт за Вас.

Ковані ворота

У далекі часи ворота мали особливе значення. Вони вважалися гранню між своїм і чужим, а також мали магічний сенс. На сьогоднішній день ворота є захистом. Також вони є певною мірою візитною карткою, так як по них може складатися перше уявлення про будинок.

Ковані ворота уособлюють у собі всі уявлення про захист території, стиль, а також імідж їхнього власника. Метал є універсальним матеріалом, який, швидше за все, ніколи не вийде з моди. Як правило, даний матеріал просто ідеально поєднується з іншими будівельними матеріалами. Завдяки пластичності металу у життя можна втілювати будь-які задуми. До величезної переваги металу належить його міцність, тому відкатні ковані ворота та ажурні грати з легкістю здатні створити враження вишуканості, легкості, але при цьому вони надійно захищатимуть від непроханих гостей.

Ковані ворота на сьогоднішній день є дуже поширеними. Все це з тієї причини, що за їх допомогою можна виділити власний будинок або офіс із загального ряду різних будівель. Також ковані ворота здатні наголосити на високому статусі власника.

На сьогоднішній день художнє кування є доступним для багатьох людей. Будь-який кований виріб, як правило, виконується майстрами у певному стилі. Варто зазначити, що ковані ворота можуть бути як розстібними, так і відкатними.

Щодо малюнка на воротах даного типу, то він може виконуватися за різними ескізами та кресленнями. Крім цього, ковані малюнки на воротах можуть виконуватися за допомогою вже готових кованих елементів.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту