моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Карбування


 

Чеканка — технологічний процес виготовлення малюнка, напису, зображення, що полягає у вибиванні на пластині певного рельєфу. Один з видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Кур'єрка є одним з варіантом художнього кування.

Техніка карбування застосовується при створенні посуду, декоративних панно, різних ювелірних прикрас.

Рельєф на листовому металі створюють за допомогою спеціально виготовлених інструментів — карбонів і молотків, що виготовляють як з металу так і деревини.

Для карбованих робіт застосовують такі метали як латунь, мідь, алюміній та сталь завтовшки від 0,2 до 1 мм у деяких випадках срібло та золото.

/>Рельєф або малюнок можна карбувати, поклавши лист металу на торець березового або липового кряжа, на повсть, товсту гуму, брезентовий мішок з річковим піском, шар пластиліну або смоли в деяких випадках зручніша свинцева плита.

Клапанка може характеризується створенням рельєфу на поверхні металу часто більшої товщини, н якщо використовується при художньому карбуванні (більше 1 мм). Здійснюється шляхом сильних ударів штемпелем пуансоном, що має поглиблені зображення і написи. Для точності та достатньої сили удару використовуються спеціальні верстати.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту