моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ковані сходи вхідні


Ковані сходи вхідні. "По одязі" зустрічають не тільки тих, хто приходить до будинку. "По одягу" оцінюють і господарів. Як приємно проводити в будинок гостей красивими кованими сходами, по дорозі розповісти про стиль у якому вони виготовлені, звернувши увагу на добротність і витонченість кованих елементів.

Ковані сходи, виготовлені на замовлення, не повторюються та виготовляються виключно за індивідуальними розмірами, з урахуванням особистих побажань замовника.

При влаштуванні зовнішніх крильових сходів дуже важливим фактором є розташування вхідних дверей. Якщо двері знаходяться в північній стороні будівлі, то вхід, у тому числі й сходи, організовані простіше, водночас з південного боку сходи та її оточення стають ширшими та відкритішими.

Західними сходами в державних установах, банках, магазинах, аптеках, поліклініках та лікарнях користуються інваліди, молоді мами з дитячими візками, люди похилого віку, а також люди з обмеженими фізичними можливостями. Для полегшення їх доступу до цих організацій на сходах західних сходів встановлюється спеціальний пандус - похила площина для в'їзду колясок або візків.

Важливим елементом західних сходів є західний стовп. Він встановлюється на початку сходів і за своїм дизайном і розміром відрізняється від інших. При певній фантазії є безперечною прикрасою всієї сходової конструкції.

Західний стовп може бути виконаний у вигляді римських колон, грецьких амфор або фігурок тварин, що підтримують сходи. Все залежить від смаку та побажань замовника.

Ковані сходи на ганок – це показник надійності Вашого будинку, гарного смаку та респектабельності господарів. Виготовлення кованих сходів у компанії "Сталева Леді" - це гарантія якості та довговічності виробу. Якість наших кованих виробів не залежить від складності та вартості замовлення, вона завжди залишається бездоганною.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих сходів Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.


Ковані сходи вхідні

Сходи вважаються невід'ємним елементом як інтер'єру, так і екстер'єру будь-якої будівлі. Мода на куті сходи, можна сказати, почалася ще з часів середньовіччя. І варто зазначити, що ці вироби не втратили своєї актуальності і до сьогодні. Коли в будинку є ковані сходи, то це свідчить про той факт, що його господар має особливий статус і смак.

Ковані сходи Київ здатні надати будинку благородства та вишуканості. Якщо ж вони ще й поєднуватимуться з іншими елементами художнього кування, то в цьому випадку вони зможуть створити дуже гарний ансамбль для декоративного оформлення.

Найчастіше ковані сходи застосовуються в класичних інтер'єрах, але варто відзначити, що насправді їхнє стильове застосування є набагато ширшим. Поєднуючи сходи металеві зі всілякими оздоблювальними матеріалами можна втілити в реальність найсміливіші та оригінальні задуми.

Найчастіше для виробництва кованих сходів використовується такий матеріал, як сталь. Цей матеріал надає кованим виробам підвищеної жорсткості, а також надійності під час експлуатації. Рідше використовують бронзу та нержавіючу сталь.

Металеві сходи є такими затребуваними завдяки тому, що вони мають чудові експлуатаційні характеристики. Навіть якщо ці сходи встановити на вулиці і покрити їх спеціальним антикорозійним покриттям, то вони зможуть зберігати свій чудовий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Щодо конструкцій кованих сходів, то вони можуть бути найрізноманітнішими. Як правило, все залежатиме лише від бажань та переваг замовника.

Проектування кованих сходів насправді є мистецтвом. Також це злагоджена робота багатьох людей, які працюють над тим, щоб створити особливий і просто неповторний вигляд Вашої оселі.

Замовити ковані сходи можна у нашій компанії «Сталева Леді». Вчасно поставлені терміни, наші професійні майстри створять для Вас справжній витвір мистецтва!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту