моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ковані паркани (огорожі)


Невисокі паркові та садові декоративні ковані огорожі – це ще один напрямок роботи нашої компанії.

Такі роботи у вигляді невисоких парканів можуть бути окрасою паркових та садових газонів, служити декоративним обрамленням садових дерев, а також доповнити екстер'єр кафе, прикрасити літні майданчики ресторанів, продовжити вхідну групу до вулиці, що зробить зовнішній фасад закладу більш оформленим та акуратним. Повторивши в декоративній огорожі орнамент кованого паркану або фрагмент кованих воріт Ви створите на Вашій ділянці закінчений індивідуальний ансамбль. У пошуку ексклюзивних рішень все більш актуальною стає прикраса кованих огорож з допомогою декоративних вставок зі скла, фьюзингу, каменю.

Майстри компанії «Сталева Леді» за роки роботи отримали великий досвід виготовлення малих кованих огорож та зварних огорож. Як роботи ми можете переконатися, переглянувши фото в галереї малих огорож нижче.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефону та побачити Вас як замовник у нас на виробництві.

У компанії "Сталева Леді" крім декоративних огорож Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, ковані грати на вікна, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.


Ковані паркани та їх переваги

На сьогоднішній день люди намагаються зробити свій будинок більш захищеним. І коли ми думаємо про захист, то перше, що малюється в наших думках – це надійний та високий паркан. Як правило, паркани можуть бути найрізноманітнішими – великими та маленькими, низькими та високими, дерев'яними та металевими, бетонними та кам'яними. Всі ці паркани мають свої переваги і недоліки. Але все-таки варто відзначити, що на сьогоднішній день найпопулярнішими вважаються ковані огорожі Київ.

Така популярність кованих парканів викликана тим, що вони мають величезну кількість переваг. Будь-який кований паркан має таку стійкість, яка просто не зможе зрівнятися з дерев'яними парканами. Їм не небезпечний навіть дуже сильний буревій.

Якщо Вам потрібна дуже надійна, а також стійка огорожа, то в цьому випадку ковані огорожі для Вас є ідеальним варіантом. Дані ковані вироби виготовляються тільки справжніми професіоналами, в руках яких простий шматок заліза перетворюється на справжнісінький витвір мистецтва. Варто зазначити, що дуже цікаві та оригінальні ковані огорожі можуть перетворити будь-який будинок на чудовий старовинний замок.

Ковані огорожі є не тільки чудовим охоронним пристроєм для Вашої території. Вони також є просто невід'ємною частиною дизайну будинку. Як правило, ці вироби можуть завершити архітектурну композицію Вашого прекрасного заміського житла.

Наша компанія «Сталева Леді» займається виготовленням різних кованих виробів. У нас Ви зможете замовити паркан кований київ, який відповідатиме найвищій якості та всім Вашим побажанням!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту