моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Про компанію

Компанія “Сталева Леді” була організована 14 березня 2007 року, і протягом року, з дня заснування, набула вигляду успішного підприємства.


Компанія “Сталева Леді” займається професійним виготовленням кованих виробів будь-якої складності (ворота та забори, грати та огородження, ковані меблі та предмети інтер'єру), а також виготовленням модульних конструкцій з високоякісної нержавіючої сталі (торгове обладнання, сходові та балконні огородження, хрести на куполи для храмів, шпилі тощо).


Наше підприємство займається виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів. Ми пропонуємо Вам авторські декоративні ковані прикраси (з оздобленням з волют, завитків, пальметт, листя, квіток, карбованих накладок) в якості огорож, балконів, вікон, меблів та огорож для міських та заміських будинків з урахуванням архітектурного стилю будівель та навколишнього ландшафту. Професійні дизайнери допоможуть Вам зорієнтуватися у різноманітті стилів та напрямків цього виду декоративно-ужиткового мистецтва.


Для виробництва елітних виробів художнього кування використовується не лише чорний метал, а й кольорові метали, такі як мідь, латунь, бронза.


Ковані вироби ручної роботи додадуть вишукану розкіш Вашому офісу та неповторний затишок Вашому будинку. Вони добре виглядають не тільки в інтер'єрі та екстер'єрі, але й мають високу міцність, надійність і зносостійкість.


Відвідавши нас, Ви можете скористатися не тільки порадами та ескізами наших дизайнерів-професіоналів, але й замовити вироби за своїми малюнками та фотографіями. У роботі із замовленнями ми прагнемо індивідуальності та неповторності, намагаємося уникнути стандартності та буденності.


Компанія “Сталева Леді” - це завжди найвища якість роботи та чітке дотримання термінів виконання замовлення.


Доступні ціни, якість виготовлених виробів, тонкий орнамент ручної роботи задовольнять будь-якого вимогливого замовника.


Час іде, а актуальність кованих виробів йому не підкоряється!


Елітне художнє кування

Коли людина облаштовує свій будинок, то він намагається надати їй необхідного затишку, краси і, звичайно ж, елегантності. Для цього використовуються різноманітні матеріали та сучасні технології.

Оскільки в житті сучасної людини завжди є місце для чогось прекрасного, то саме з цієї причини ковані вироби художнє кування є чудовим варіантом для облаштування інтер'єру житла, ландшафтного дизайну, парків та вулиць. Саме вироби художнього кування здатні надати всієї навколишньої дійсності особливої ​​естетики, колориту та елегантності.

Елітне художнє кування на сьогоднішній день вважається досить розкішним проектом. Як правило, над цими замовленнями працюють тільки найдосвідченіші і найдосвідченіші професіонали своєї справи. Варто зазначити, що професійні майстри нашої компанії "Сталева Леді" здатні створити ексклюзивні ковані вироби будь-якої складності. Виконання роботи здійснюється не лише за наявними ескізами. Ми можемо створити для Вас особливий та оригінальний проект, в якому будуть враховуватися всі Ваші вимоги та особливості. Елітне кування під замовлення ручної роботи має перевагу в тому, що всі вироби відрізняються своєю оригінальністю та вишуканістю у порівнянні з масовими штампуваннями.

Предмети художнього кування мають властивість надавати виразності навіть найпростішим побутовим деталям. Наприклад, ручне кування будь-яку річ може перетворити на антикваріат. Крім цього на справжні предмети мистецтва за допомогою художнього кування можна перетворити навіть такі міцні силові вироби як ковані ворота, паркан, балконні огорожі, грати на вікна та багато іншого. Всі ці ковані вироби на замовлення виготовляються з особливою турботою, а також з великою увагою до кожної деталі.

Елітне кування Київ у наш час має просто величезну кількість можливостей. Завдяки великому асортименту кованих виробів можна облаштувати будь-який куточок Вашої оселі та при цьому надати йому особливої ​​шляхетності.

Ковані вироби з бронзи, а також іншого металу здатні просто ідеально поєднуватися з інтер'єром та матеріалами будь-якого виду. Можете навіть не сумніватися, що ковані вироби зуміють прослужити протягом довгих років не лише Вам, а й Вашим нащадкам!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту