моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Мангали


Мангал – мабуть, найпростіший пристрій для приготування м'яса, риби або овочів на відкритому вогні. Мангали бувають як стаціонарні, так і переносні. Для зручності пересування мангал може бути оснащений коліщатками. Для того щоб мангал довго служив своїм власникам і не прогоряв, метал для виготовлення мангалу повинен бути товщиною не менше 4-5 мм. Навіс над мангалом захистить його від негоди і не дасть зіпсувати свіжоприготовлений шашлик. Кований мангал може бути як зовсім простим по дизайну, так і прикрашеним кованим орнаментом або абревіатурою господарів. На стаціонарних мангалах можна зробити додаткові полички для мішка з деревним вугіллям або для мангального приладдя.
Дуже красиво ковані мангали виглядають на тлі інших елементів кованої садової архітектури – наприклад, з кованими столами та лавками. Компанія «Сталева Леді» пропонує великий вибір форм виконання мангалу з елементами художнього кування.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих мангалів Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожікамінне приладдя< /a>, ковані меблі, ковані решітки на вікна< /a> і т.д.

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту