моб: 8 (067) 759 01 19
т/факс: 8 (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:Ґрати віконні ковані


Ви шукаєте ґрати на вікна?

Майже всіх відвідувачів нашого сайту цікавить одне й те саме питання. Які ґрати поставити на вікна? Як правильно їх підібрати?


Дуже легко. Спочатку треба визначитися, чого Ви хочете.


Грати на вікна бувають трьох типів: стаціонарні, розсувні та розстібні віконні решітки. Стаціонарні віконні ґрати монтуються наглухо. Вони не відкриваються і не відчиняються. Їх форма та кількість декоративних елементів обмежується лише Вашою фантазією та смаком. Монтуються як зовні, так і усередині будинку. За бажанням їх можна вмонтувати між двома віконними рамами. Гідність цього решіток полягає в тому, що їх важко зламати. Служать довго, надійно та міцно. Основний недолік цих ґрат полягає в їхній же гідності. У разі екстреного виходу їх не можна відкрити. Тому замовляючи стаціонарні віконні решітки, не забудьте одну з них зробити розстібною або розсувною.

Розсувні віконні грати, виконуючи захисні функції, можуть бути практично непомітними у складеному стані. Не вимагають місця для розгортання. Легко, зручно та швидко відкриваються. Можуть складатися ножицями або відкриватися за принципом шафи-купе. Замок може бути як врізним, так і навісним. Недоліком є ​​обмеження у декоративних елементах. Простіше кажучи, дизайнерський політ фантазії в конструктивних елементах тут не розгуляється, натомість із кольором чому б і не поекспериментувати?

Третім видом віконних решіток є розстібні, вони поєднують у собі переваги попередніх двох. Монтуються як зовні вдома, так і всередині. Розорюються в той бік, в яку розкриваються вікна. Можна зробити одну стулку розстібною, а другу жорстко закріпленою. Щодо дизайну – фантазуйте скільки хочете.

Ви визначилися і вже шукаєте, де замовити грати на вікна? Телефонуйте!

Фахівці компанії “Сталева Леді” не тільки допоможуть розробити дизайн Ваших грат, але й запропонувати свої фірмові секрети, які не розголошуються на сторінках сайту, щодо додаткового зміцнення та збільшення надійності замовлених Вами грат.

У своїй роботі ми використовуємо лише високоякісні сталі достатнього перерізу, що забезпечує пряму – захисну – функцію віконних решіток.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих решіток на вікна Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали тощо.


>

Ковані решітки на вікна

Грати віконні на сьогоднішній день вважаються ідеальним захистом Вашого житла. Але, крім цього, вони завдяки своєму унікальному дизайну здатні підкреслювати стиль і стати чудовою прикрасою Вашої квартири.

Сьогодні існує просто величезний вибір дуже стильних та красивих ґрат для вікон. Як правило, решітки для вікон поділяються на два типи:

1. зварені грати;
2. ковані віконні ґрати.

Зварні грати у свою чергу поділяються на:
1. грати із прутка;
2. грати, виготовлені зі смуги;
3. ґрати з повнотілого квадрата.

Звичайно ж, найкрасивішими і надійнішими вважаються грати, зроблені з прутка та квадрата.

Грати на ковані вікна найчастіше виготовляються з повнотілого квадрата, що має різні перерізи. Варто відзначити, що дуже вишуканий вигляд мають ґрати, малюнок яких складається з різних деталей. Всі декоративні складові віконних кованих решіток виготовляються за допомогою гарячого або холодного кування, а також литими елементами.

Який буде візерунок на кутій решітці – це вирішувати лише Вам. У жодному разі не потрібно економити на решітці для вікон. А все це тому, що вона робиться на багато років і ще певною мірою вона є візитною карткою будинку. Для того, щоб ковані ґрати виглядали просто казково, можна звернутися до професійного дизайнера, щоб він розробив ескіз і при цьому врахував усі Ваші побажання.

Замовити грати на вікна за привабливими цінами можна у нашій компанії «Сталева Леді». Ми виготовляємо тільки високоякісні ковані вироби, які будуть привносити до Вашого екстер'єру вдома не тільки красу, а й захищати житло від непроханих гостей! Також наша компанія пропонує грати на батарею, які просто ідеально підійдуть під будь-який інтер'єр приміщення.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2023 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту