Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїКовані сходові огорожі


Ковані сходові огорожі це огороджувальні пристрої, прикріплені до сходового маршу та сходового майданчика.

Основна функція сходових огорож - це, безумовно, захисна - вона повинна захищати людину від падіння;

  • друга функція – зручність, за його допомогою має бути зручно підніматися вгору та комфортно спускатися вниз;
  • третя функція – естетична, сходова огорожа має органічно вписуватися в інтер'єр чи екстер'єр будівлі.

Уважно розглянувши всі функції сходових огорож, ми допоможемо Вам зорієнтуватися і зробити правильний вибір огорож для Вашого будинку, дачі або об'єкту, що будується.

При виборі кованих сходових огорож необхідно враховувати потреби всіх людей, які їм користуватимуться. Якщо Ви вибираєте сходові огорожі для будинку чи дачі, то дорослі та діти, літні та молоді члени Вашої родини по-різному користуватимуться сходами та її огорожею, тому про їхню безпеку треба дбати індивідуально.

Якщо у Вашій родині є допитливі малюки, то для їх зручності добре встановити додаткові перила, розташовані трохи нижче за поручні для дорослих; зменшити відстань між балясинами, щоб дитина не могла випадково проникнути або застрягти між ними, або ж геометрично розташовані балясини взагалі замінити ажурним кованим малюнком з тонких ліній, що додасть легкість і м'якість конструкції (фото № 004, 005).

Дбаючи про зручність користування сходовими огорожами літніми людьми, ми пропонуємо встановити на протилежній стіні додаткові сходові перила (фото сайту № 002 та № 011). Це дозволить людям похилого віку почуватися більш впевненими при підйомі сходами або спуску по ній. Наука ергономіка обґрунтувала та врахувала висоту сходових огорож. На жаль, не всі компанії з виробництва кованих сходових огорож це враховують, тому роблять висоту огорож довільно "під дорослу людину", не враховуючи при цьому науково обґрунтовані норми, що прямо веде до незручності користування всіма сходами.

В даний час ковані сходові огорожі широко використовуються не лише у приватних будинках, а й у офісних приміщеннях, спортивних та готельних комплексах, у сучасних торгово-розважальних центрах. За стилем та дизайном офісні сходові огорожі істотно відрізняються від тих, що замовляють у приватні будинки. Металеві перила з нержавіючої сталі (фото № 009, 010) все більше займають своє гідне місце як сходові огорожі при будівництві офіційних установ. Виконані в стилі Хай-тек вони привабливі своїм мінімалізмом, простотою конструкції, легкістю у догляді, зручністю у використанні та довговічністю. Конструктори та дизайнери встановлюють їх у басейнах та аквапарках.

Досвід нашої компанії показує, що такі перила можна зробити з латуні або покрити сталь нітрит титаном, для надання їм ще більшої зносостійкості та "золотого" кольору, якщо цього вимагає інтер'єр приміщення або екстер'єр будівлі. Сходові огорожі з металу можна заповнювати кованими елементами ажурної чи геометричної форми. Вони добре комбінуються з простим та вітражним склом, каменем, деревом. Естетична функція, як правило, найтворчіша і найприємніша. Ми вислухаємо всі Ваші побажання щодо того, як повинні виглядати Ваші сходові огорожі для будинку чи дачі. Переглянемо малюнки, каталоги. Пропрацюємо та запропонуємо Вам кілька варіантів сходових огорож, з яких Ви оберете сподобалося.

Ваш проект буде індивідуальним та неповторним, виконаний з Вашим смаком та нашою фірмовою якістю, якістю компанії “Сталева Леді”.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих огорож Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані решітки на вікна, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.


>

Сходова огорожа

Сходові огорожі, які виконуються за допомогою методу кування, на сьогоднішній день дуже перевершують всі інші види огорож. Як правило, ковані сходові огорожі мають різноманіття фактур і форм, а також вони мають просто неперевершену міцність.

Сходові ковані огорожі мають дуже витончений, красивий та естетичний вигляд. При цьому вони ще й мають гарну міцність і довговічність.

Сходи, що мають ковані огорожі, є чудовим показником респектабельності та спроможності господарів будинку. Все це з тієї причини, що вони надають інтер'єру будинку особливої ​​вишуканості, а також говорять про те, що господар будинку має чудовий смак.

Величезною перевагою є те, що кована сходова огорожа Київ може надати сходам не лише надійності та стійкості, а й забезпечити високу естетичність.

Завдяки пластичності розпеченого металу, а також досвіду майстрів нашої компанії, під час створення кованих огорож можуть використовуватися найскладніші та найвишуканіші візерунки. Як правило, така сходова огорожа зможе підійти до інтер'єру будь-якого стилю.

Ковані сходові огорожі в жодному разі не повинні мати гострих кутів. Крім цього, вони повинні бути дуже стійкими і не хитатися. Як правило, сходова огорожа зобов'язана не тільки демонструвати всю свою красу, а й відповідати всім необхідним вимогам надійності та безпеки.

Кована сходова огорожа купити в нашій компанії «Сталева Леді» Ви зможете високої якості та за привабливою ціною! Ми дбаємо про зручність та комфорт своїх клієнтів, тому виготовляємо для них тільки високоякісні вироби.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту