Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїДекоративні ковані огорожі


Ковані паркани (на відміну від кам'яних) - це красиво, ажурно і завжди надійно. Вони престижні, добротні та ніколи не виходять із моди. Ковані паркани можна встановлювати як як прикрашаючий елемент огорожі для дачі або будинку, так і самостійно.


Завдяки пластичним властивостям металу наші майстри можуть втілити в життя будь-яку Вашу ідею, викувати будь-який орнамент. За допомогою художнього кування створюються виріб будь-якої форми, будь-якого стилю. Можна замовити та встановити неймовірно красиву ковану огорожу для Вашої оселі, справжній витвір мистецтва, який мовчазно розповість про смак свого господаря.


Ковані огорожі не тільки не приховують Ваш чудовий ландшафт від поглядів інших людей, але й підкреслять красу та пишність зелені Ваших садів. А якщо трохи пофантазувати та замовити невелику декоративну ковану огорожу навколо дерев, виконану в одному стилі з кованим парканом, то на Вашій ділянці створиться індивідуальний та неповторний ландшафтний ансамбль.


Дизайн кованого огородження може бути як типовим, так і промальованим індивідуально для Вас. У Вас є свій ескіз чи фото? Чудово! Підійде і це.


Вашим близьким подобаються кам'яні паркани і Ви ніяк не можете визначитися між каменем та куванням? Не сумуйте!


Кований орнамент химерної конфігурації може ніжним мереживом прикрасити верх кам'яної кладки. Кований металевий ажур однаково гарний у поєднанні з каменем, деревом, металом.


Розповідаючи про красу кованого паркану, треба ще подумати про його захисні функції. Надійність огорож фахівці нашої компанії продумують особливо ретельно. Захист має бути непомітним, не псувати зовнішній вигляд паркану, і при цьому відбивати бажання перелізти через паркан. Ми можемо запропонувати прикрасити верх паркану декоративними піками, розмістити кований малюнок на полотні паркану таким чином, щоб він ускладнював перестрибування через нього непроханих гостей.


Ви вже визначилися?... Чудово!


Тепер настав час подумати про практичність.


Напевно, Ви вже помітили, що не завжди і не на всіх сайтах розповідають про проблеми з якими Ви рано чи пізно, але так чи інакше, зіткнетеся. Було б нечесно, розповівши Вам про незаперечні переваги кованих огорож і огорож, промовчати про догляд за ними.


Забор – це не маленька хвіртка, а як правило, досить довге полотно. Через 5-8 років, наражаючись на вплив атмосферних опадів, він починає точково іржавіти.


Про захист кованих огорож від корозії технологи нашої компанії дбають одразу при отриманні замовлення. Адже заощадивши на захисті паркану від корозії, можна потім сильно витратитися на догляд за ним. Не всі господарі про це знають і тому такі моменти не завжди враховують. Ми вважаємо своїм обов'язком, попереджати про це до оформлення замовлення, тому що маємо великий досвід у виробництві кованих виробів та пропонуємо якісний антикорозійний захист.


Практичні господарі люблять замовляти оцинкування паркану, здатне захищати кований паркан від корозії понад 10 років.


Для того, щоб паркан довго і надійно служив і радував господарів, дуже важливо правильно провести встановлення та монтаж кованого паркану. Кріпитися паркан повинен не на прихватках, а за допомогою якісного та надійного обварювання кріпильних деталей секцій до закладних деталей огорожі.


Фахівці та майстри компанії “Сталева Леді” готові надати комплекс послуг від етапу проектування виробів з подальшим виробництвом та до монтажу. Також ми надаємо супутні послуги – фарбування, патинування, реставрацію металевих огорож та огорож.


Наявна матеріально-технічна база дозволяє виготовляти ковані паркани за проектами будь-якої складності та будь-яким обсягом замовлення.


Компанія "Сталева Леді" - це завжди найвища якість роботи.


У компанії "Сталева Леді" крім кованих парканів Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, ковані грати на вікна, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.


Ковані огорожі

На сьогоднішній день металеві паркани огорожі користуються набагато більшою популярністю, ніж звичайні огорожі з каменю або дерева. Як правило, ці огорожі можуть стати чудовою прикрасою будинку, саду, а також заміської ділянки.

Ковані огорожі паркани мають дуже велику перевагу в тому, що вони при своїй зовнішній витонченості і легкості мають високу міцність і потужність.

За допомогою художнього кування огородження можуть виконуватися в будь-якому стилі починаючи від романтичного або ажурного і закінчуючи строго монументальним.

Ковані огорожі, як правило, можна прикрашати за допомогою різних додаткових елементів. Дані елементи можуть виготовлятися з таких матеріалів, як дерево, камінь або метал. Величезною популярністю користуються ковані огорожі, які декоруються витонченими кованими переплетеними квітами. Варто зазначити, що рослинні візерунки мають властивість надавати кутій огорожі легкості, легкості та, звичайно ж, ажурності.

Дуже цікаво виглядають ковані огорожі, в яких як декорація використовуються різні геометричні візерунки. До того ж такі огорожі мають дуже солідний та презентабельний вигляд.

Ціна кованих огорож найчастіше залежить від:
1. складності ескізу; 2. якості матеріалу;
3. фарбування;
4. умов монтажу.

Для того, щоб ковані огорожі мали високу довговічність, на них наноситься спеціальне захисне покриття. Завдяки цьому покриттю метал стає захищеним від корозії.

Наша компанія «Сталева Леді» виготовляє тільки високоякісні огорожі ковані, які мають високу міцність, довговічність, а також безпеку!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту