Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїГрати сходових майданчиків     Основна функція решіток сходових майданчиків - звичайно ж захисна, але вони можуть служити не тільки захистом від падіння, а й декоративною окрасою сходового маршу. За допомогою легкого мережива кованого металу, грамотно забарвленого в світлі пастельні тони, можна прикрасити будь-яке приміщення, створити затишну атмосферу в будинку або на дачі. Ґрати сходових майданчиків можна прикрасити вставками з декоративного скла, ф'юзингу або дерева.

Решітки сходових майданчиків можуть бути квадратними, прямокутними, гвинтовими, з округленими кутами. За технікою виконання - гнутими, кованими, литими, а так само комбінованими: ковка - гнуття, кування - карбування, кування - лиття, кування - лиття - чеканка. Будь-яка комбінована композиція повинна бути надійною і красивою, що не порушує цілісність виробу.

У компанії "Сталева Леді" крім огорож сходових майданчиківВи можете замовити ще такі вироби як куті ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, ковані решітки на вікна, камінне приладдя, ковані меблі, ковані мангали і т. д.

 

 

.

 

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту