Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїМодульні будинки


Пропонуємо Модульні будинки під ключ недорого

Принцип Нашого модульного будівництва полягає у створенні симпатичних малогабаритних модулів-будиночків у цеху та їх встановлення на вашій ділянці. Як одного, так і спареного комплексу з двох будинків. Це значно здешевлює процес виготовлення. Тому невеликий модульний будинок, розміром від 4,00 м х 2,50 м або 6,00 м х 2,60 м, з душовою кабінкою та невеликою зоною для кухні може дозволити собі навіть людина із середнім рівнем заробітку на початковому етапі облаштування своєї ділянки.

Модульні будинки для цілорічного проживання (ціна у Києві своєму високоякісному дизайнерському сегменті у нас найвигідніша) - це свого роду експрес-варіант, оскільки він швидко збирається (27-44 днів), а також підлягає транспортуванню з пункту А до пункту Б навіть після введення в експлуатацію. Якщо ви утвердилися в бажанні придбати у нас модульний будинок для постійного проживання - ласкаво просимо на зустріч! Ціна остаточна буде вказана у затвердженому кошторисі в залежності від розмірів будинку.

Модульні будинки як альтернатива дорогому будівництву.

Дефіцит земельних ділянок нам не загрожує. Недорогу землю можна придбати. Тоді чому для багатьох із нас заміський будинок – нездійсненна мрія? Відповідь проста: капітальне будівництво - це довго, і дуже затратно на початкових етапах! Коли ділянку придбано і неймовірне бажання проводити там час, а комфорт і великий бюджет відсутній, переходить поступово в розчарування та занедбану ділянку. людей власним житлом.

Після закінчення будівництва великого будинку - модульний будинок ще довго Вам служитиме як симпатичне присадибне приміщення. Перероблене під різні потреби.

Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту