Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїДзеркала


Дзеркало. Будь-яке, навіть дуже просте дзеркало, можна оживити і надати йому неповторної індивідуальності, використовуючи коване обрамлення. Наші художники-дизайнери допоможуть розробити, а ковалі реалізують у життя будь-яке Ваше бажання, щоб, дивлячись зранку у Ваш витвір мистецтва, Ви завжди знали: “Хто на світі всіх миліший!”


Ковані дзеркала

У житті кожної людини дзеркало відіграє досить важливу роль. Воно здатне задовольнити в людині природну потребу в любові до власного зображення.

На сьогоднішній день дзеркала є просто невід'ємними супутниками людей. Як правило, вони супроводжують нас скрізь. Тому вони обов'язково повинні поєднувати такі якості, як практичність, зручність і, звичайно ж, красу. До таких дзеркал можна віднести ковані дзеркала Київ.

Величезною перевагою кованих дзеркал є те, що їх просто ідеальний зовнішній вигляд є не на заваді їх функціональності. Дзеркала ковані можуть прикрасити, а також облагородити будь-який інтер'єр, і неважливо це буде строго класичний стиль або стиль модерн.

Ковані дзеркала вважаються символом ідеального смаку, високого достатку, стилю, а також солідності власника будинку. Оскільки ковані дзеркала на сьогоднішній день мають величезну популярність, їх існує кілька видів.

1. підлогові дзеркала; 2. настінні дзеркала; 3. настільні дзеркала.

Як правило, всі ці види дзеркал мають дуже розкішний та оригінальний зовнішній вигляд завдяки своєму обрамленню. Металева рама даних дзеркал, яка виготовляється за допомогою художнього кування, з легкістю стане прикрасою будь-якого приміщення. Крім цього таке дзеркало зможе підкреслити безліч різних переваг інтер'єру.

Дзеркало в кованій рамі має дуже тривалий термін служби. Все це тому, що його рама виготовляється тільки з металу високої якості, який до того ж покривається спеціальним полімерним покриттям. Завдяки цьому покриттю збільшується міцність та довговічність металу.

Купити коване дзеркало в наш час можна будь-якої форми та розміру. Якщо є бажання, можна замовити навіть дзеркало нестандартного вигляду.

Наша компанія надає дзеркала, які виготовляються руками професійних та досвідчених майстрів. Завдяки цьому наш товар може зробити інтер'єр Вашого будинку неповторним та оригінальним!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту