Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїБанкетки


Банкетка. Загальноприйнятим місцем розміщення банкетки є передпокій, балкон, тераса та дачна веранда. У поєднанні з ажурною кованою етажеркою вона може надати неповторну витонченість Вашому приміщенню та створити романтичний настрій для Вас та Ваших гостей. Компанія "Сталева Леді" випускає банкетки круглої, овальної квадратної та вигнутої форми, а також будь-якої іншої форми за Вашим індивідуальним бажанням.


Ковані банкетки

У сучасному інтер'єрі класичного стилю останнім часом все частіше став використовуватися метал. Все це з тієї причини, що художнє кування може вирішити як естетичні, так і функціональні завдання.

Ковані банкетки останнім часом все частіше зустрічаються у вітальні, обставлених зі смаком. Такі меблі надають приміщенню оригінальний стиль, а також атмосферу вишуканості та витонченості.

Банкетка кована може прикрасити не тільки вітальню, а й такі приміщення, як кабінет, передпокій або кухня. Дуже цікаво буде виглядати і кована банкетка у спальні. Сидіти на такому стільчику - це просто невимовне задоволення.

Ковані банкетки Київ мають властивість не тільки ідеально вписуватися в інтер'єр приміщення, а й стати центром усієї композиції. Кований дизайн взагалі вважається дуже підступним. Все це тому, що якщо Ви хоча б один раз придбаєте ковану річ, то у Вас у будь-якому випадку з'явиться бажання придбати й інші ковані вироби. Цьому розумне пояснення. Просто душа людини завжди прагне всього прекрасного, а ковані меблі, у нашому випадку ковані банкетки в передпокій, відносяться до виробів цього роду.

Естетичні можливості кованих меблів є безмежними. Лише кована банкетка здатна змінити кімнату просто до невпізнання.

Спочатку кована банкетка була довгою лавкою, яка не мала ні спинки, ні підлокітників. Сучасні дизайнери дійшли думки, що така лава є не дуже зручною для сидіння, і додали до неї дуже зручну спинку та підлокітники. Тому, можна сказати, що сучасна кована банкетка є дуже зручним міні-диванчиком або кріслом.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту