Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїСходи на косоурах


                Сходи на косоурах. Одні з найпопулярніших типів сходів – сходи на косоурі. Вони складаються з сходів, косоурів та поручнів. Косоур – це похила балка сходового маршу, що становить основну опору сходів, до яких кріпляться сходи. Цей тип сходів може бути надійним та конструктивним елементом інтер'єру або екстер'єру. Зоровий образ сходів на косоурі з її видимими опорами сприймається як фундаментальний і ґрунтовний. Такими сходами не страшно ходити.

               Прихильникам старих і добрих традицій компанія “Сталева Леді” пропонує сходи на косоурі зробити із кованого металу. Досвід наших фахівців допоможе Вам правильно підібрати кований малюнок для сходів, і грамотно пофарбувати їх у потрібний колір, з урахуванням основного кольору приміщення, де вони будуть знаходитися. Таким чином, можна надати сходам легкість сприйняття, а приміщенню ажурність та святковість.

Сходи на косоурі зручні і красиві. Приватні будинки, багаторівневі квартири, кафе, ресторани, чорний вхід для обслуговуючого персоналу, скрізь, де є вільна площа, і немає обмежень у плануванні, можна встановити сходи, які називають косоурами. Сходи на косоурі мають універсальний характер, придатні для встановлення в будь-яких приміщеннях та зовні будівель. Вона надійна, міцна та довговічна.

У компанії "Сталева Леді" крім кутих сходів Ви можете замовити ще такі вироби як куті ворота, ковані хвіртки, ковані огорожікамінне приладдя, ковані меблі, ковані мангали і т.д.

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту