Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїКовані сходи гвинтові


Ковані сходи. Гвинтові. Ковані гвинтові сходи - це оригінально і незвичайно, їх встановлюють не тільки в маленьких приміщеннях, де необхідно заощадити простір, але і в просторих приміщеннях, де сходи можуть стати головною складовою всієї художньої композиції. Для таких конструкцій потрібен стилістично продуманий дизайн, що поєднується з інтер'єром Вашого будинку або котеджу.

Завдяки своєму романтичному вигляду популярність гвинтових сходів протягом останніх десятків років постійно зростає. Оригінальні гвинтові сходи можуть бути ковані, включаючи щаблі. Метал для виготовлення сходів застосовується, як і у звичайних сходах, що мають прольоти.

Вибираючи конструкцію, оформлення та дизайн, зверніть увагу на сходи, виконані з елементами художнього кування. Кованими можуть бути перила, балюстрада, щаблі. Необхідно пам'ятати не лише про її красу, а й про надійність.

Міцність ковальського виробу дозволяє піддавати його механічному впливу довгі роки, і воно практично не витрачеться під вашими ногами. Важливо, щоб Ваші сходи виявилися ефектними, що справляють гарне враження на вхідних і допомагають скласти приємне враження про будинок та його мешканців.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих сходів Ви можете замовити ще такі вироби як ковані ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали і т.д.


Ковані гвинтові сходи

Усім відома приказка про те, що людину зустрічають по її одязі. Теж можна сказати і про будинок. Його, як правило, спочатку судять по паркану, воротам, а потім і самому інтер'єру. Саме з цієї причини логічно, коли на вході всіх Ваших гостей зустрічатимуть прекрасні ковані ворота, а всередині будинку будуть присутні витончені гвинтові ковані сходи.

Дуже велику увагу при замовленні сходів варто приділяти кованим поручням. Якщо Ви це робитимете в нашій компанії «Сталева Леді», то варто знати, що наші фахівці виконують вироби за індивідуальними ескізами, і при цьому враховують параметри приміщення, умови використання сходів і, звичайно, всі побажання та переваги замовника.

Ковані сходи гвинтові, як правило, складаються з центральної стійки, а також сходів і поручнів, що розташовуються по колу. Такі сходи можна встановлювати у будь-якому місці кімнати, тому що їх не потрібно кріпити до стіни.

Гвинтові сходи для будинку можуть мати круглу форму, а також точно повторювати всю геометрію стін приміщення. Великою перевагою цих сходів є те, що завдяки їм можна максимально використовувати в будинку весь корисний простір. До того ж гвинтові ковані сходи мають тривалий термін служби та дуже ефектний зовнішній вигляд.

Важливим елементом декору кованих гвинтових сходів вважаються поручні поручня. Дані вироби можуть як акцентувати увагу на кованих сходах, так і служити простою деталлю для підтримки. У будь-якому випадку ковані гвинтові сходи привернуть до себе увагу Ваших гостей.

Ковані вироби приносять у будинок гармонію, а також створюють у ньому сприятливу атмосферу. Сходи гвинтові Київ стануть чудовим доповненням Вашого інтер'єру!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту