Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїАльтанки


Ковані альтанки та беседки – невід'ємна частина котеджу, дачі, приватного будинку. Така споруда не лише доповнить, а й завершить архітектурно-ландшафтний дизайн вашого будинку. Це чудове місце для відпочинку, чаювання, зустрічей з рідними та друзями. Безперечною перевагою є те, що в кованій альтанці можна розвести вогонь і приготувати шашлик або барбекю, вони міцні та довговічні.

Садова альтанка з кованого металу простоїть десятиліття, не втративши своєї пишності та легкості. Ковані альтанки часто встановлюють у поєднанні з такими елементами ландшафтного дизайну, як будиночок для колодязя, гойдалки ковані, кований мангал, місток кований, садові меблі та ковані ліхтарі.

Компанія «Сталева Леді», місто Київ, виготовляє альтанки та альтанки враховуючи всі побажання та прохання клієнта. Ми приймаємо замовлення на виготовлення альтанок та беседок будь-якого типу, розміру та форми.

Наші фахівці підкажуть і допоможуть у виборі дизайну альтанки.

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту