Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїДитячі майданчики


Дитячий майданчик – захоплюючий острівець для ігор дітей, обладнаний для розваг.

Дитячі майданчики - це ідеальне місце, де малюки можуть гратися, кататися з гірки, лазити, і проводити свій час у світі веселощів та активних ігор.< /p>

Дитячий майданчик встановлюється поза приміщенням, тому Ваша дитина зможе цілий день грати на свіжому повітрі, що завжди йде на користь здоров'ю та апетиту!

Основна та головна вимога до дитячих ігрових майданчиків – це безпека!
Безпека може гарантувати якісне виготовлення дитячого майданчика. Всі вузли та складові елементи дитячого майданчика повинні бути безпечними для дітей – місця зварювальних швів відшліфовані та зачищені, несучі конструкції стійкі та міцні  

Дитячі майданчики повинні мати універсальність, тому що на них грають діти різного віку. Вони повинні не відлякувати, а привертати до себе увагу дітей своїми формами та кольоровою гамою.

Зателефонувавши менеджерами компанії "Сталева леді" (м. Київ), Ви можете поставити будь-які питання щодо виготовлення металевих дитячих майданчиків у Києві та Київській області .


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту