Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїАвтонавіси


Автомобільний навіс (автонавіс, навіс для авто) є конструкцією накриття майданчика, призначеної для тимчасової або постійної стоянки автомобілів. Залежно від кількості місць для паркування дана конструкція може бути різних розмірів – від навісу перед гаражем для одного авто, і до великого накриття для декількох машин.

Конструкція автомобільного навісу має бути не тільки красивою, а й міцною, щоб навіть у зимову негоду витримувати навантаження від снігу, вітру тощо. Зазвичай для накриття автомобільного навісу використовується стільниковий полікарбонат, а комірка металоконструкції під нього виконується не більше метра на метр.

Детальну консультацію щодо автомобільних навісів Ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами менеджерів на нашому сайті.


Автонавіси

Автонавіси є дуже красивим, надійним, а також міцним захистом автомобіля від різних опадів та інших впливів. Навіс може оснащуватися спеціальною бічною стінкою. Завдяки цьому забезпечується додатковий захист. До переваг цих конструкцій можна віднести те, що вони в сонячні літні дні надають чудове затінення, а на збереження Вашого автомобіля не впливає різкий перепад температур.

Варто відзначити, що можна не тільки замовити автонавіс, а й звичайний навіс, який здатний просто ідеально підкреслити чудовий дизайн Вашої ділянки.

Для створення автонавісу дуже часто використовують такий дуже міцний і надійний матеріал, як полікарбонат. За допомогою даного матеріалу в життя можна втілити найсміливіші задуми дизайнерів та архітекторів.

Полікарбонат, з якого виготовляються автонавіси Київ, має такі основні переваги:

  1. Висока міцність. Як правило, даному матеріалу не страшні жодні удари, як граду, так і каміння.
  2. Навіси з цим покриттям здатні зберігати свої експлуатаційні показники за температури від хвилин сорока і аж до плюс ста градусів за Цельсієм. Навіть за найекстремальніших погодних умов цей матеріал не зруйнується, не деформується, а також він не має властивості втрачати свою прозорість.
  3. Автонавіс із полікарбонату надає захист від шкідливих ультрафіолетових сонячних променів. Здійснюється це завдяки спеціальній захисній плівці, до функції якої входить фільтрація випромінювання.

Також до переваг автонавісів з полікарбонату можна віднести те, що вони мають просто величезний вибір видів матеріалу та кольорів.

У нашій компанії "Сталева Леді" можна автонавіс замовити, який буде відповідати всім Вашим побажанням. Завдяки нашому досвіду та професіоналізму майстрів ми виготовляємо лише вироби високої якості!


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту