Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїШпилі


Шпіль – це вертикальне та гостре завершення будівель у вигляді сильно витягнутого вгору конуса або піраміди.


Часто шпиль увінчується прапором, різьбленим зображенням, флюгером, емблемою чи скульптурою.


Кований металевий шпиль – один із найпопулярніших варіантів, можна сказати класичний варіант шпиля в архітектурі


Шпілі

Шпиль на дах є гострим вертикальним завершенням будь-якої будівлі. Цей елемент має вигляд піраміди або конуса, який дуже сильно витягнутий вгору. Дуже часто верхівка шпиля може прикрашатися прапором, флюгером, скульптурою, гербом та іншими різноманітними малюнками.

Кований шпиль є одним із найпопулярніших класичних варіантів шпиля в архітектурі.

Слід зазначити, що людині в наш час досить складно уявити зовнішній вигляд тих міст, які існували кілька століть тому. У ті часи на будинках були відсутні звичні антени, проводи та інші прикраси. На дахах навіть найменших будинків встановлювався шпиль, який мав властивість надавати будинку неповторного зовнішнього вигляду та деякої загадковості.

Останнім часом шпилі на дах стали повертати свою колишню популярність і на сьогоднішній день їх можна побачити на сучасних котеджах та інших будівлях. Сучасні шпилі можуть мати різні розміри, форму та стиль. Сьогоднішня популярність шпилів переважно залежить від того, що їх стало набагато простіше придбати. До великої переваги шпилів належить те, що вони мають чудовий зовнішній вигляд, тому що над їх виготовленням працюють професійні майстри, які вкладають у свою роботу всю свою душу.

Якщо на Вашому будинку буде встановлений гарний і дуже якісний мідний шпиль або шпиль з будь-якого іншого металу, то він буде мати дивовижний зовнішній вигляд. Крім цього такий будинок буде дуже вигідно виділятися серед решти інших сусідніх будівель.

Шпіль Київ можна придбати у нашій компанії "Сталева Леді". Ми пропонуємо тільки високоякісні вироби, які будуть прикрашати Ваші будинки протягом тривалого часу.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту