Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїКамінне приладдя, дровні


  Є безліч способів відпочинку і розслаблення, Але ні один з них не порівняється зі спогляданням вогню. На палаючий вогонь можна дивитися нескінченно. У сучасному світі людина стала прагнути уникнути різноманітності побутової техніки до усамітнення біля каміна. Оснастивши камін необхідним камінним приладдям із кованого металу, Ви  забезпечите собі затишний куточок у будинку для релаксації, де всі проблеми та турботи будуть відходити на другий план.

Висока якість та ергономічність аксесуарів для каміна забезпечують простоту та безпечність використання каміна, дозволять підтримувати камін у чистоті та порядку. Древні, зроблені під ухилом і зашиті металом з боку нахилу, дозволять зберігати дрова, не засмічуючи простір навколо.

Ковані камінні аксесуари довговічні, придатні для використання в таких умовах експлуатації. Спеціальна вогнетривка фарба забезпечить довговічне використання кованих аксесуарів і не порушить загальний стиль

Широкий вибір грат-грилів, камінних наборів (сервіторів), куди входять щітка, совок і щипці, підставки для дров і сірників, декоративних елементів для камінних кожухів – все, що полегшить користування та догляд за каміном, стане яскравою деталлю у його оформленні або ж оригінальним подарунком.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту