Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїГаражні ворота


Гаражні ворота. Основна функція гаражних воріт це захисна, тому надійність – перше, на що потрібно звертати увагу при виборі воріт.

Фахівці компанії "Сталева Леді" виготовляють гаражні ворота з металу підвищеного перерізу. За бажанням замовника, гаражні ворота можуть бути двостулковими або доповненими спеціальною врізною хвірткою. Такі хвіртки мають врізний замок. Для захисту свердловини рекомендується встановлювати спеціальну захисну скобу. Складність конструкції гаражних воріт може сильно змінюватись в залежності від вимог замовника.

Для забезпечення додаткової надійності та підвищення ступеня захисту, нерідко ворота оснащуються покращеною конструкцією: встановлюються додаткові ребра жорсткості, підсилюються спеціальними протизнімними штифтами петлеві навіси гаражних воріт. За бажанням замовника, всередині гаражних воріт можна встановити захисні ґрати . Такі грати будуть другим рубежем захисту Вашого гаража.

Ще один важливий момент на який необхідно звернути увагу - це можливість забарвлення гаражних воріт з двох сторін, що забезпечує більш надійний антикорозійний захист і, відповідно, продовжує термін експлуатації конструкції.

                У компанії "Сталева Леді" крім кованих воріт Ви можете замовити ще такі вироби як ковані хвіртки, ковані огорожі, ковані решітки на вікна, камінне приладдя, ковані меблі, ковані мангали і т. д.


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту