Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:

моб: (067) 759 01 19
т/факс: (044) 222 73 28

Українa, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
e-mail:
КатегоріїРозпашні ворота


Ковані ворота, розстібні. У разі, коли площину воріт нікуди зрушити – заважає рельєф місцевості, стіна, паркан чи кут будинку, встановлюють ковані ворота розпашного типу.

Основна перевага кованих воріт розпашного типу перед кованими воротами відкатного типу – це відсутність таких конструктивних елементів, як несуча балка та ролики, а також відсутність необхідності заливати фундамент під роликові платформи.

Конструкція кованих воріт може бути як найпростішою: дві стулки на несучих стовпах, так і з портальною надбудовою над створами воріт, якщо це продиктовано дизайном або необхідністю зв'язати стовпи воріт для більшої жорсткості.

Ковані розпашні ворота, як і ковані відкатні, можуть бути обладнані автоматичною системою відкривання, що суттєво спрощує їх використання. Вартість виготовлення кованих воріт може змінюватись в рази виходячи від трудомісткості їх виготовлення, художньої складності та матеріаломісткості роботи.

У компанії "Сталева Леді" крім кованих воріт Ви можете замовити ще такі вироби як ковані хвіртки, ковані огорожі, ковані решітки на вікна, камінні приналежності, ковані меблі, ковані мангали тощо.

Розчинні ковані ворота

Ковані розпашні ворота на сьогоднішній день мають величезну популярність серед власників, як приватних, так і заміських будинків. Все це з тієї причини, що ці ворота здатні виконувати не тільки захисну та захисну функції, вони також виглядають дуже багато і солідно.

Виробництво кованих воріт є досить трудомістким процесом. Як правило, цей процес вимагає від майстрів великих зусиль та повної самовіддачі. До того ж варто відзначити, що всі вироби, які створюються професіоналом з художнього кування, є неповторними та унікальними.

Ворота ковані Київ мають величезну кількість переваг. Однією з цих переваг вважається те, що вони просто ідеально поєднуються з огорожами і стовпами, виготовленими зі штучних або натуральних каменів.

Що стосується конструкції розпашних кованих воріт, то вона може бути гратчастою або суцільною. Також такі ворота можуть оздоблюватися дуже цікавими декоративними елементами.

Завдяки сучасним технологіям ковані ворота можна створювати найрізноманітніших видів та типів. Вони можуть бути не тільки орними, а й відкатними, або мати іншу конструкцію.

Вироби ковані ворота можуть бути ажурними або мати строгий малюнок. Варто зазначити, що ковані ворота здатні не просто захищати будинок, а й наголошувати на невимовній красі прилеглої до будинку території.

 


Ви відвідали офіційний інтернет-сайт компанії  «Сталева Леді».

Наша компанія займається професійним виготовленням кованих виробів будь-який складності, а також виробництвом та продажем комплектуючих для виготовлення кованих виробів.
Художня ковка та ковані вироби за привабливими цінами.

© 2024 "Сталева Леді" - офіційний сайт Київської кузні
Розробка - Студія Профі Плюс - створення сайту